UA  RU 

У нас можна купити ГБО з доставкою по Україні ✓ Доставка ГБО транспортними компаніями ✓ Доставка ГБО власною логістичною службою!

При роздрібних закупівлях товару, питань з його доставкою майже не виникає. Товар можна забрати на наших регіональних пунктах видачі або у наших дилерів. Більшість тих, хто цікавиться оптом, завжди задає питання про доставку великих обсягів. Для нас це не проблема!

Незалежно від того який спосіб придбання товару ви вибрали, ми доставимо його в найкоротші терміни і будь-яким зручним для вас способом.

доставка ГБО

Співпраця з провідними транспортними компаніями України, дозволяє нам гарантувати оперативну доставку товару до найближчого відділення або до ваших дверей. Зробивши замовлення, ви можете бути впевнені в тому, що товар приїде до вас як можна швидше. Здійснювати блискавичну доставку нам допомагає і власний транспорт. Саме тому ми готові виконати будь-яке замовлення і на будь-який час.

Замовити доставку ви можете через ТК Делівері, Гюнсел, Автолюкс або Нова Пошта. А власна система регулярних регіональних доставок працює цілодобово і привозить товар в кожне місто України мінімум раз в тиждень.