UA  RU 
Лабораторія прямого впорскування
26.02.2020

Сучасні автомобілі все частіше агрегатуються моторами з прямим впорскуванням палива. У виробників ці силові агрегати позначаються як TSI, TFSI, GDI, SKYACTIV, CGI, ECOBOOST і т.д., а ця технологія робить двигун економічніше і екологічніше. Автовиробники покладають на її розвиток багато надій, а з огляду на масовість таких моторів, виробники ГБО так само продовжують створення і удосконалення ГБО для таких двигунів. Участь в цьому процесі бере і інженерно-сервісна служба компанії Авто Газ Глобал, яка пропонує для двигунів з прямим впорскуванням асортимент ГБО найбільших європейських виробників: STAG, Prins, Landi Renzo, GREENGAS.

На базі головного офісу компанії, створена спеціальна Лабораторія ГБО прямого впорскування, де інженери випробовують автогазові системи, допомагаючи виробникам адаптувати їх до різних моторів. При цьому наші інженери постійно проходять стажування на заводах виробників ГБО і мають в розпорядженні унікальне ПО доступне тільки для розробників. Завдяки цьому, ми не тільки перевіряємо працездатність готових систем, але і беремо участь в створенні нових прошивок для двигунів з прямим впорскуванням.

agg-di-lab3.jpg

У розпорядженні інженерно-сервісної служби і спеціальний тестовий автопарк, в який увійшли автомобілі з самими високотехнологічними двигунами з безпосереднім впорскуванням. ГБО, встановлене на ці автомобілі, не просто перевіряється на працездатність, а проходить тестування в реальних дорожніх умовах. При цьому для розробки відбираються автомобілі, на які немає готових комплектів, і власними силами створюються прошивки під конкретний двигун.

Розробка прошивки для двигуна 3.0 TFSI, наприклад, тривала більше півроку. При цьому велися дослідження на базі 3 автогазових систем і в Україні вже 70 автомобілів з цим мотором, експлуатуються з ГБО, створеним нашими інженерами. Унікальне ГБО також створили для двигунів Toyota 2.5 і 3.5, в яких використовується комбіноване впорскування бензинового палива. Крім того, реалізовані такі проекти:

  • Range Rover Sport 5.0 SUPERCHARGED – ГБО STAG 400 DPI
  • Jaguar F-Type R 5.0 V8 550PS SUPERCHARGED – ГБО Prins VSI-DI
  • MINI Cooper S 2.0 – ГБО GREENGAS Direct
  • BMW 320 2.0 (N20B20B) – ГБО Prins VSI-DI
  • KIA Sorento 3.3 GDI – ГБО Landi Renzo Direct
  • Lincoln MKZ 2.0 ECOBOOST – ГБО GREENGAS Direct
agg-di-lab2.jpg

Це далеко не повний перелік і з кожним днем з'являються нові і нові прошивки. При цьому виробники ГБО вже впровадили наші розробки в життя, додавши в кар-листи сотні автомобілів. І якщо сьогодні для вашого авто ще немає автогазової системи, ми докладемо всіх зусиль щоб наблизити день її появи.