UA  RU 

Відео

Нова ера AUTOGAS

Нова ера AUTOGAS

12 вересня 2019 року Авто Газ Глобал почав нову еру AUTOGAS в Україні. Свято на новій території.

Авто Газ Глобал - надійний постачальник ГБО

Авто Газ Глобал - надійний постачальник ГБО

Встановлюєте або продаєте ГБО? Авто Газ Глобал запрошує вас до взаємовигідної співпраці.

Авто Газ Глобал: про компанію

Авто Газ Глобал: про компанію

Авто Газ Глобал - провідний постачальник газобалонного обладнання на ринку України

Компанія Авто Газ Глобал займає лідируючу позицію в сфері оптового та роздрібного продажу газобалонного обладнання, переобладнання легкових та вантажних автомобілів, встановлення та сервісного обслуговування ГБО. Високий професіоналізм колективу грунтується на 15 річному досвіді, а наша головна місія - це популяризація ГБО серед споживачів України і ближнього зарубіжжя.

Авто Газ Глобал на території України є ексклюзивним дистриб'ютором продукції багатьох світових виробників ГБО. Серед товарів компанії ви можете придбати ГБО і аксесуари від AC STAG (Стаг), GreenGas (ГранГаз), Prins (Прінс), Landi Renzo (Ландірензо), Tomasetto (Томасетто), Hana (Хана) і безлічі інших.

Провідні ринкові позиції компанії дозволяють пропонувати клієнтам найбільш лояльну цінову політику, як в оптовому, так і в роздрібному сегменті. Регулярні поставки і складські запаси гарантують наявність всього необхідного газобалонного обладнання. Будь-який клієнт може оперативно замовити і придбати ГБО оптом чи вроздріб і не очікувати довгих поставок. При цьому оперативність доставки забезпечується за рахунок власної транспортної служби, великої мережі регіональних складів і можливості відправки через будь-яку з діючих логістичних служб.

В результаті спільної співпраці компанії Авто Газ Глобал та партнерів, в Україні була створена єдина і унікальна Мережа незалежних автогазових СТО «PROFIGAS», яка пропонує абсолютно новий рівень сервісу та використання найвищих технологій в сфері переобладнання автомобілів на газ. Вже на кінець 2017 року мережа СТО «PROFIGAS» налічувала 67 автогазових станцій у всіх регіонах України, а в планах відзначається значне збільшення.

Головними перевагами мережевого підходу до переобладнання автомобілів на газ, можна назвати високий професіоналізм персоналу і єдині стандарти по переобладнанню. Завдяки цьому ми пропонуємо споживачам унікальну мережеву гарантію, яка має на увазі можливість обслуговування газобалонного обладнання на будь-якому СТО нашої мережі. Так що у нас можна не тільки купити ГБО 4 покоління або ГБО 2 покоління, а й встановити його в найбільшій професійній мережі автогазових СТО в Україні.

Варто відзначити, що компанія Авто Газ Глобал першою відкрила в Україні інтернет-магазин з продажу газобалонного обладнання, що дозволяє легко купити ГБО або його компоненти. Весь пропонований в магазині товар перед запуском у продаж проходить тестування в нашій лабораторії, що дає можливість надавати споживачем виключно якісне обладнання та комплектуючі. Завдяки асортименту в більш, ніж 2000 позицій, будь-хто може підібрати повний комплект високоякісного обладнання, необхідного для установки ГБО на автомобіль.

Глобальний підхід до здійснення своєї діяльності, дозволяє нам запропонувати не тільки найдосконаліше обладнання та професійні послуги з його встановлення, а й унікальні програми лояльності. У сфері продажів ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а при замовленні переобладнання готові надати різні варіанти кредитування з мінімальними переплатами. А найпопулярнішою на даний момент є програма «Розстрочка 0%», що дозволяє клієнтам замовити переобладнання абсолютно без переплат.

Постійно слідкуючи за тенденціями ринку і інвестуючи в технології компанія Авто Газ Глобал та Мережа Незалежних СТО «PROFIGAS» забезпечують Український ринок не тільки висококласним устаткуванням, а й готують професійні кадри. Для бажаючих освоїти мистецтво установки ГБО пропонуються ексклюзивні курси навчання в Академії «АВТОГАЗ». Наші викладачі, практикуючі фахівці з великим досвідом роботи. Вони допомагають освоїти ази новачкам і пропонують самий великий портфель знань установникам з досвідом.