UA  RU 

У нас можна придбати ГБО оптом без посередників: STAG, Landi Renzo, Prins, GREENGAS, Tomasetto, Hana, Valtek та ін. ✓ Краща ціна на ГБО ✓ Прямі поставки ГБО ✓ Сертифіковане обладнання ✓ Гарантія ✓ Доставка по Україні!

Для того щоб приділити максимальну увагу кожному клієнту, ми спеціально сформували відділ продажів, що складається з клієнт-менеджерів, і регіональних менеджерів. Кожен з них відповідає за конкретні завдання і має повну і оперативну комунікацію. Завдяки цьому забезпечується індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно роздрібних або оптових обсягів.

OP.jpg

Інформація про асортименті і зміни цін постійно оновлюється завдяки використанню найсучасніших технологій (IP-телефонія, CRM-система).

Це дозволяє менеджерам оперативно реагувати на будь-які зміни та інформувати про це клієнтів. При необхідності ви завжди можете отримати необхідну консультацію або допомогу в підборі необхідного товару.

Великі складські запаси дозволяють зібрати замовлення будь-якої складності та обсягу, а при відсутності деяких комплектуючих ви можете зробити замовлення просто зв'язавшись з вашим менеджером. Після оформлення, ми докладемо максимум зусиль для того щоб доставити необхідне обладнання в найкоротші терміни. Весь шлях проходження товару від виробника до місця доставки теж відслідковується в режимі онлайн, тому ви будете гарантовано знати дату та час доставки, а при будь-яких змінах обов'язково попереджені.

Саме відділ продажів може запропонувати вам спеціальні бонусні програми, системи лояльності, повну підтримку на протязі всього циклу від замовлення до отримання. Ми надаємо не тільки технічну підтримку, а допомагаємо розвивати власний процвітаючий бізнес у сфері газобалонного обладнання.

Придбати ГБО оптом ви можете оформивши замовлення у наших менеджерів або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua

Хочете отримати індивідуальні умови або оптовий прайс - залишайте заявку!

Ім'я* Номер телефону* Email* Повідомлення

* - обов'язкові поля